top of page

Zdrowe przepisy dla zabieganych - e-book


Kochani, z wielką przyjemnością ogłaszamy premierę naszego pierwszego e-booka! To ważny dla nas dzień, który jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy. Mamy nadzieję, że nasze pomysły na proste i szybkie posiłki przypadną Wam do gustu i zainspirują Was do zdrowego jedzenia na co dzień.Dla kogo jest ten e-book?


Każdego z nas zajmuje dziś mnóstwo spraw, a jednocześnie wszyscy chcielibyśmy odżywiać się prosto, smacznie i zdrowo. My znaleźliśmy na to sposób, który na co dzień wykorzystujemy w naszej kuchni już od blisko 6 lat. Dzięki temu możemy się cieszyć każdym posiłkiem bez wyrzutów sumienia i nie wkładając w jego przygotowanie zbyt wiele wysiłku. Nasz sekret tkwi w wykorzystaniu nieprzetworzonych, łatwo dostępnych składników i prostej recepturze.


W książce znajdziecie 24 pomysły – po 6 na każdy posiłek. Da Wam to możliwość skomponowania całodziennego menu prawie na cały tydzień. Przepisy te są proste i szybkie, ale jednocześnie atrakcyjne, a posiłki – pełne wartości odżywczych.


Aby trochę ułatwić Wam dostosowanie wyboru przepisów do swoich potrzeb, przy każdej recepturze podaliśmy czas przygotowania, liczbę porcji oraz kalorie. Oznaczyliśmy też każdy z nich według kategorii – wegańskie, bez glutenu i bez laktozy. Dodatkowo każdy rozdział poprzedza garść cennych wskazówek, w jaki sposób zapewnić sobie zdrowe i smaczne posiłki w krótkim czasie. Przygotowaliśmy też coś ekstra – ciekawe informacje o 4 wybranych superfoods wraz z linkami do dodatkowych przepisów.


Jak wyglądają przykładowe strony?


Sami zobaczcie:


Co ważne, e-book możecie zapisać na telefonie, komputerze, tablecie, czy na innym urządzeniu i korzystać z przepisów w każdym momencie. Menu przekierowuje nas na wybrane przez nas strony, łatwo też możemy powrócić do strony głównej.


Mamy nadzieję, że będzie Wam się dobrze korzystało z naszego pierwszego e-booka! Niech będzie dla Was inspiracją w tworzeniu zdrowych i smacznych dań.


Dodatek


Mamy też dla Was prezent - dodatkowy pdf dostosowany do wydruku. Jeśli zatem chcielibyście wydrukować e-książkę, to po zakupieniu e-booka w sklepie, napiszcie do nas maila - podeślemy Wam link do dodatkowej wersji.


Szczegóły techniczne


Format: PDF

Liczba stron: 68

Rozmiar pliku: 33,5 MB

Zawartość: 24 autorskie przepisy na szybkie i proste śniadania, obiady, desery i kolacje


Zainteresowanych zapraszamy na Allegro lub prosimy o wiadomość mailową (zezdrowiemmidosmaku@gmail.com).


Z całego serca dziękujemy Marcie Domachowskiej za dokładną korektę naszego e-booka. Bez niej książka nie prezentowałaby się tak dobrze! Ogromne uściski dla Ciebie Marta!


Pozdrawiamy serdecznie, Asia i Michał


P.S. Jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń. Dajcie znać, co Wam się najbardziej spodobał w e-booku, a co Waszym zdaniem można byłoby zmienić. Jakie elementy okazały się pomocne, a czego ważnego zabrakło. Z góry dziękujemy za każdą szczerą opinię! :)

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page