top of page

Warsztaty pełne MOCYTych, którzy nie lubią czytać, zapraszamy na filmik - na dole strony :)


Kolejne wydarzenie pokazuje nam, że w tym całym blogowym przedsięwzięciu liczą się jedynie relacje z ludźmi. A może to życie daje nam znać, że w tę właśnie stronę trzeba zmierzać? W każdym razie nie chcemy już, by to wpisy w Internecie były głównym elementem naszej działalności, ale właśnie spotkania z Wami, naszymi Czytelnikami. Niby wiemy, że gdzieś tam jesteście i korzystacie z naszych przepisów, ale jednak rzeczywisty kontakt, wymiana spojrzeń, myśli i energii to coś, co sprawia, że czujemy się… po prostu tak, jak chcielibyśmy się czuć, czyli szczęśliwi, że mamy okazję uczestniczyć w przygodzie nazywanej życiem.Ok, dość już o naszych wrażeniach. Was ciekawi zapewne to, co wydarzyło się podczas EkoForum, które odbyło się 20 października dzięki ogromnej pracy Magdy Napierały,coacha i redaktor naczelnej Żyj naturalnie. Od razu ostrzegam, że się działo, oj działo.

Wszystko wydarzyło się w sali konferencyjnej na Termach Maltańskich… Niedobrze się zaczyna? Warsztaty kulinarne raczej nie kojarzą się z chlorem, rzutnikiem i tradycyjnymi konferencyjnymi krzesłami? Nie martwcie się, dalej było tylko lepiej.Spotkanie odbyło się w kameralnym gronie, tak jak lubimy najbardziej. Rozkładając swoje kulinarne sprzęty już wiedzieliśmy, że będzie dobrze, bo od uczestników emanowała pozytywna aura życzliwego zainteresowania.


Oczywiście najpierw opowiedzieliśmy o sobie. Asia zaczęła prezentację, więc tym razem miała szansę powiedzieć nieco więcej niż podczas warsztatów w Coconat, gdzie wpadłem w swój tradycyjny słowotok i nie dałem swojej Żonie możliwości wtrącenia więcej niż kilku słów naraz. Po krótkim wstępie zaczęliśmy przygotowywać nasze smakołyki, na pierwszy ogień biorąc chałwę słonecznikową (już wkrótce pojawi się na blogu, obiecujemy!). Masa powstała, zaprosiliśmy uczestników do pomocy w lepieniu… i wtedy się zaczęło.


Wbrew naszym obawom, znalazło się mnóstwo osób, które chętnie zakasały rękawy i zabrały się do kulania pysznych kawałeczków chałwy. Wśród pomocników przeważały… panie w wieku naszych Babć, czyli osoby z dużym doświadczeniem kulinarnym, wspaniałą energią i dużym zainteresowaniem dla tego, co robimy.


Podczas warsztatów przygotowaliśmy też batoniki muesli na słodko i na wytrawnie, ale zdecydowanie największym powodzeniem cieszyła się chałwa słonecznikowa, do której tym razem użyliśmy miodu… słonecznikowego. Od Miodów Bieszczadzkich, oczywiście :) Może to jest właśnie sekret jej sukcesu podczas tego wydarzenia :)No i musimy dodać, że było ono dla nas ważne z jeszcze jednego powodu – odbyło się w dniu premiery książki „Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia”, w której całe 80 stron zostało poświęcone naszym zdjęciom i przepisom na zdrowe śniadania, obiady, desery i kolacje. Jeśli chcielibyście mieć taką książkę na własność, dajcie znać na maila :)


Warsztaty napełniły nas ogromną pozytywną energią, owocowały wieloma inspiracjami i, mamy nadzieję, wspaniałymi relacjami. Dlatego już wkrótce możecie się spodziewać nowych projektów i działań, którymi się z Wami podzielimy. Będziemy kontynuować cykl wywiadów (które znajdziecie tutaj) i…

… planujemy kolejne warsztaty. Tym razem w nieco innym wydaniu, które pozwoli nam poznać Was nieco lepiej. Na razie możemy Wam powiedzieć, że odbędą się one 10 listopada w Warszawie. Podczas wydarzenia nauczymy Was robić pyszną domową czekoladę! A pozostałe szczegóły zdradzimy już niedługo :)


Wszystkim uczestnikom EkoForum dziękujemy za wspaniałe spotkanie, a Magdzie Napierale – za doskonałą organizację i wsparcie na wszystkich możliwych polach. Dzięki Wam możemy rozwijać się w tych obszarach, które są naszą ogromną pasją.

#warsztatykulinarne #warsztaty #zdroweprzekąski #szybkieprzekąski #przekąskibezpieczenia #chałwasłonecznikowa #chałwa #batonikiwytrawne #TermyMaltańskie #MagdaNapierała #EKOForumdlazdrowia

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page