top of page

Warsztaty czekoladowe!Kolejne warsztaty za nami :) Tym razem było niesamowicie… czekoladowo. Robiliśmy domową czekoladę, chałwę czekoladową ze słonecznika i czekoladowe kulki mocy. Czysta rozpusta!


Wydawałoby się, że te warsztatowe doświadczenia powinny być dla nas coraz mniej zaskakujące. Jednak za każdym razem uczymy się tylu nowych rzeczy! I trudno się dziwić, że zawsze jest inaczej, skoro każdy człowiek wnosi zupełnie inną energię. Każdemu przypada zupełnie inny zestaw ciekawych doświadczeń.Te warsztaty były też nieco inne niż poprzednie (w CocoNat czy podczas EkoForum), ponieważ miały formę kameralnego spotkania przy dobrym jedzeniu. Było tak… domowo, spokojnie, mimo że znajdowaliśmy się w centrum wielkiego miasta. Właściwie nasze warsztaty przy pysznej domowej czekoladzie i smacznej kawie przypominały bardziej spotkanie bliskich znajomych.I wiecie co?

Tak właśnie wyobrażamy sobie wszystkie kolejne spotkania z Wami. Wspaniali ludzie, dobra energia, pyszne jedzenie. I mnóstwo, mnóstwo inspiracji. Czego chcieć więcej?


Dlatego właśnie, jeśli macie ochotę na udane spotkanie w gronie sympatycznych osób (okazuje się, że tylko takie do nas przychodzą), przy kawie/herbacie i dobrym jedzeniu, to wpadajcie na kolejne warsztaty. Zajrzyjcie do zakładki wydarzenia na naszym fanpage’u – tam wszystko znajdziecie :)Zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia:#warsztatykulinarne #zdrowewarsztaty #zezdrowiemmidosmaku #zdrowegotowanie

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page