top of page

Naturalna herbata Clipper


Wiele już się nasłuchaliśmy o szkodliwości herbat ekspresowych. My osobiście zrezygnowaliśmy z nich dawno temu. Jednak Clipper przekonał nas do zmiany zdania, ponieważ jest zupełnie inny!


Kiedy dostaliśmy od Biokuriera wielki karton wypełniony kolorowymi pudełkami, od razu się zakochaliśmy :) Nasze uczucia pogłębiły się, gdy doświadczyliśmy zapachu i smaku tej pysznej herbaty. Całości wrażeń dopełniła wiedza na temat składu i wykonania herbaty - zawiera ona jedynie ekologiczne składniki, które znajdują się w niebielonych torebkach i biodegradowalnym opakowaniu.


Jeśli jesteście ciekawi naszej relacji na gorąco, serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku. Wyjaśniamy w nim, dlaczego herbaty Clipper są warte spróbowania i zdradzamy, co cenimy w nich najbardziej :)

Osoby zainteresowane szczegółami kierujemy na stronę internetową producenta: https://www.clipper-teas.com/


A ze swojej strony zachęcamy do sprawdzenia, jak dobrze herbaty Clipper komponują się z długimi zimowymi wieczorami :) Przy okazji życzymy Wam nie tylko szczęśliwych i aromatycznych wieczorów, ale i radosnych poranków oraz smacznych popołudni w Nowym Roku.


P.S. Herbatki znajdziecie m.in. u BioPlanet.
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page