top of page

Mamy swoją książkę!Tych, którzy nie lubią czytać, zapraszamy na filmik - na dole strony :)


Słuchajcie, słuchajcie, spełniło się jedno z naszych największych blogowych marzeń – jesteśmy współautorami książki o zdrowym odżywianiu, Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia (red. M. Napierała)! I to nie takiej zwykłej, ale związanej z tym, co interesuje nas najbardziej, czyli z naturalnym życiem. Oprócz naszego wkładu, w książce znajdziecie bardzo ciekawe i rozsądne informacje o zasadach zdrowego odżywiania, ziołach, które warto stosować, suplementacji witamin i minerałów, Ajurvedzie i motywacji do utrzymywania zdrowych nawyków.


A co my tam w tej książce nawymyślaliśmy? Oczywiście zdrowe przepisy, ale nie tylko. Znajdziecie tam 40 receptur na zdrowe śniadania, obiady, kolacje i desery (po 10 z każdej kategorii) wraz z… informacją o wartościach odżywczych każdego dania i jego wpływie na organizm człowieka. Napisane oczywiście w sposób przystępny dla każdego odbiorcy, czyli prosto, krótko i na temat.

W książce znalazły się takie przepisy jak: wytrawne batoniki muesli, placki słonecznikowe, socca, proste obiady dla każdego, koktajle i budynie jaglane, tarta Bounty, pralinki kokosowe, zdrowe michałki, kruche paluszki i wiele innych. Wszystko prezentuje się przepięknie, bo autorką zdjęć jest Asia, a i grafik się spisał :) Jednak najważniejsze jest to, że przepisy są zdrowe, a jednocześnie smaczne – cieszymy się, że po raz kolejny udowodniliśmy, że można osiągnąć takie połączenie.
Na koniec chcielibyśmy podziękować Wam, że jesteście – to właśnie dzięki temu, że o nas pamiętacie i korzystacie z naszych przepisów, możemy się rozwijać w dziedzinie, którą kochamy.

A Magdzie dziękujemy za możliwość znalezienia się w tak ciekawej publikacji – to dla nas ogromne wyróżnienie: pracować z Tobą i robić różne interesujące rzeczy.


Jeśli chcielibyście nabyć naszą książkę, zapraszamy na warsztaty lub do kontaktu mailowego (zezdrowiemmidosmaku@gmail.com). Cena książki to 39,99 zł.


#ŻyjNaturalnie #książka #przepisy #książkazezdrowymiprzepisami #Żyjnaturalnieczylidekalogzdrowegożycia

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page