top of page

Jak było na warsztatach?Tych, którzy nie lubią czytać, zapraszamy na filmik - na dole strony :)


No i stało się :)


Pierwsze warsztaty kulinarne już za nami. Pierwsza myśl: ale jesteśmy zmęczeni. Druga myśl: chcemy więcej!


A jak to wszystko wyglądało? Zaczęło się jak zwykle - ja powiedziałem kilka głupich żartów i dostałem słowotoku. Potem Asia wbiła mi łokieć w żebro, żebym przypomniał sobie o jej istnieniu. Oddałem zatem głos swojej Żonie... ale tylko na chwilę.

A potem wszystko potoczyło się już jak po maśle i minęło tak szybko, że całkiem straciliśmy poczucie czasu.
Podczas warsztatów mieliśmy okazję spotkać przesympatyczne Panie, miłośniczki zdrowia i zdrowego odżywiania. Było dużo śmiechu, otrzymaliśmy interesujące pytania (np. Jak to jest z olejem kokosowym - zdrowy czy nie zdrowy? albo Czy dwutlenek siarki rzeczywiście szkodzi?) i bardzo się zainspirowaliśmy pod względem kulinarnym :) Na marginesie wspomnę tylko, że może już wkrótce batoniki wytrawne ukażą się nieco innej wersji - paprykowej albo czosnkowej.


To wspaniałe doświadczenie spotkać się z ciekawymi osobami i razem przygotowywać takie pyszności jak: chałwa słonecznikowa, batoniki muesli na słodko i wytrawnie oraz nasze popisowe kuleczki kokosowe.
A jeśli chcielibyście wziąć udział w takich warsztatach, to zapraszamy na Termy Maltańskie w sobotę, 20 października. Odbędzie się tam EkoForum dla zdrowia. Oprócz uczestnictwa w naszych warsztatach, będziecie mieli tam okazję posłuchać bardzo ciekawych wystąpień dotyczących zdrowego stylu życia, wziąć udział w konkursach i po prostu dobrze się bawić :) A wstęp kosztuje jedynie 5 zł! Zapraszamy Was serdecznie :)


#warsztaty #warsztatykulinarne #zdroweprzekąski #chałwa #batonikimuesli #batonikiwytrawne #rafello #kokos #dobrazabawa #miło #przyjemnie

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page