top of page

Dzień Zdrowia w PayUJak poznać fantastycznych ludzi? Jak sprawić, by wszyscy ustawili się w długiej kolejce po to, co oferujesz i jeszcze się uśmiechali? Jak wykreować mnóstwo pozytywnej energii? Wystarczy góra świeżych owoców, dobry blender i trochę chęci.


Ostatnio nasze działania nabrały tempa. Robimy warsztaty, wydaliśmy książkę i współpracujemy z czasopismami. Jednak to nie wszystko. Jakiś czas temu dostaliśmy zaszczytną rolę współorganizatorów Dnia Zdrowia w PayU! Myślicie, że nie pasujemy do korporacji? Nam też się tak wydawało. Ale wiecie jak to jest – sympatycznych i niesympatycznych ludzi można spotkać wszędzie. Zarówno w dużej firmie, jak i małym sklepie czy kawiarni, które działają zgodnie ze szczytnymi ideami. A czas spędzony w PayU okazał się niesamowicie przyjemny :)A na czym polegał Dzień Zdrowia?


No cóż, głównie na integracji wokół… jedzenia. Tym razem zdrowego. Nawet sobie nie wyobrażacie, ilu amatorów takich smakołyków znalazło się wśród pracowników.

Ledwo zdążyliśmy przydźwigać prawie 50 kg (!) borówek, truskawek i malin oraz nasze narzędzie pracy, czyli Thermomix, do kuchni, a już zjawiło się co najmniej 30 osób, które ustawiły się w kolejce po to, co przygotowywaliśmy. Okazało się, że minutę wcześniej wysłany został mail, że w kuchni dzieje się coś pysznego. Niesamowita skuteczność!

A za czym kolejka ta stała? Za pysznym, soczystym od przepysznych świeżych owoców koktajlem (nazywanym też czasem smoothie). Skromnie? Tak się tylko wydaje.

Wierzcie nam, że niektórzy przychodzili po dwie dokładki, a inni, gdy dowiedzieli się, że można wypełnić tylko jedno naczynie, zaczęli przynosić wazony i karafki. Ubaw mieliśmy na całego :)


Co ciekawe, w ramach Dnia Zdrowia przygotowaliśmy też 8 kilogramów naszych najlepszych smakołyków: Rafaello, chałwy klasycznej i czekoladowej. Wszystko z naturalnych składników. Zgadnijcie, jak szybko zniknęły… W 10 minut!

Cała akcja spotkała się z niesamowicie pozytywnym odzewem. Pracownicy PayU byli zaskoczeni, że coś tak smacznego można przygotować z prostych naturalnych składników. A przy okazji zintegrowali się trochę przy pysznym smoothie :) Całemu koktajlowemu przedsięwzięciu towarzyszyła akcja edukacyjna związana ze zdrowym odżywianiem. Na ścianach wisiały plansze z prostymi wskazówkami, dotyczącymi tego, co należy jeść i jak zadbać o swój organizm. Każdy z pracowników otrzymał też małą paczkę z pralinkami bakaliowymi oraz przepisem, jak zrobić je samodzielnie. I nie uwierzycie – wszyscy się byli bardzo zadowoleni, że dostali słodycze :)


Bardzo się cieszymy, że cała akcja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję na więcej tego typu spotkań :#warsztatykulinarne #warsztaty #zdrowewarsztaty #pokazy #pokazkulinarny

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page