top of page

Domowe warsztatyW życiu codziennym jestem daleki od wszelkich ocen, ale tym razem nie mogę się powstrzymać – to były jedne z najprzyjemniejszych warsztatów, jakie poprowadziliśmy. A wszystko to dzięki wspaniałym Uczestniczkom – Ani i Kasi.


Wszystko odbyło się w domu Ani, która ugościła nas przepyszną kawą i herbatą oraz własnoręcznie przygotowanymi muffinkami. To wszystko stworzyło wspaniałe tło do rozmów z dwiema inteligentnymi i pełnymi poczucia humoru Dziewczynami.


Nawet nie zauważyliśmy, jak szybko minęło kilka godzin. Tak dobrze się bawiliśmy :) W końcu jednak uznaliśmy, że już czas na główny punkt programu, czyli warsztaty z przygotowania zdrowych smakołyków.


Razem z Anią i Kasią przygotowaliśmy przepyszne paluchy z pastą czosnkową (nasze najnowsze chrupiące odkrycie), chałwę słonecznikową w wersji klasycznej i czekoladowej oraz aromatyczny, czosnkowy hummus. Wszystko idealnie nadawało się na rozgrzewkę, wzmocnienie odporności oraz jako… podstawa dobrej zabawy.


Z ciekawszych rzeczy, które wydarzyły się na warsztatach:

  • Przygotowanie paluchów i chałwy okazało się nie tylko rozrywką umożliwiającą oderwanie się od codziennej rutyny, ale również świetnym zabiegiem kosmetycznym na dłonie (ze względu na zawartość tłuszczu).

  • Najlepszym komentarzem do jednego ze smakołyków okazało się: „Ja przestałam być głodna już dwa paluchy temu, ale zupełnie mi to nie przeszkadza.”


Jednak najwspanialszym komplementem było zadowolenie Dziewczyn. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie pogotować, podzielić się naszymi kulinarnymi sztuczkami i pokazać, że zdrowe smakołyki są naprawdę proste. W takiej roli świetnie się czujemy :)


Tak świetnie, że planujemy już kolejne spotkanie z Anią :)


Jeśli i Wy macie ochotę na dobrą zabawę przy świetnych smakołykach i smacznej kawie (lub herbacie), to wpadajcie do nas :) A jeśli nie chcecie wychodzić z domu, możemy zorganizować warsztaty u Was. Chętnie Was poznamy. Jesteśmy pewni, że takie spotkanie zaowocuje wzajemnymi inspiracjami :)


Pozdrawiamy Was cieplutko,

Asia i MichałZapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z warsztatów:#warsztatykulinarne #warsztaty #zdrowewarsztaty #chałwa #zezdrowiemmidosmaku #spotkania #gotowanie #zdrowegotowanie #zdrowepaluszki #hummus

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page