top of page

Little miraclesZnacie Little miracles? My mamy wrażenie, że one ciągle wydarzają się w naszym życiu.


Nic więc dziwnego, że podczas Targów BioPlanet, na które pojechaliśmy do Warszawy w przedostatni weekend marca, bardzo szybko trafiliśmy do ich uśmiechniętego stoiska. Uśmiechniętego nie tylko twarzą Laury, która poczęstowała nas naturalnymi cudami, ale również wesołymi kolorami, zdobiącymi opakowania produktów Little miracles.


A co znaleźliśmy na tymże stoisku? Owoce, orzechy i nasiona podane w bardzo ciekawej formie.Na uwagę zasługują przede wszystkim batoniki o magicznych nazwach: Organic Top Five Nut Bar i Organic Top Six Seed Bar. Czy nie brzmi to zachęcająco? Któż nie chciałby skorzystać z mocy orzechów i nasion, które zawierają nie tylko mnóstwo białka, budującego nasze ciało, ale również węglowodanów dających energię.


W batonikach znajdziemy też mnóstwo witamin (głównie z grupy B) i minerałów (przede wszystkim selen, cynk, żelazo, magnez, czyli wszystkie te, których najbardziej potrzebujemy). Co ciekawe, proces produkcji powoduje stosunkowo niewielką utratę składników odżywczych, ponieważ (jak się sprytnie dowiedzieliśmy) batoniki Little miracles nie są pieczone. Składniki praży się w niskiej temperaturze, a następnie łączy przy pomocy syropu z agawy.


Syrop z agawy? – zapytacie pewnie z powątpiewaniem. No tak, sami za nim nie przepadamy. Jednak w tym przypadku syrop pochodzi z dobrego źródła i ufamy, że nie jest szkodliwy. Poza tym, wiecie, jak to jest – jeśli chce się mieć stuprocentowo zdrowe przekąski, to zazwyczaj trzeba je wyprodukować samemu. A nie każdy ma na to czas.


Produkty Little miracles polecamy szczególnie tym, którzy potrzebują szybkiej przekąski w ciągu dnia. Są małymi porcjami energii i siły do działania. Batoniki świetnie zastąpią tradycyjne sklepowe słodycze, ponieważ są dosyć słodkie – dlatego warto zaopatrzyć się w nie w sytuacji, gdy jesteśmy w trakcie zmiany naszego stylu odżywiania. Produkty te są dobre również dla wegan i osób na diecie bezglutenowej.


Jeśli lubicie próbować nowych rzeczy, to zachęcamy Was do sięgnięcia po małe cuda. Dla nas było to ciekawe doświadczenie.
#littlemiracles #BioPlanet #batony #batoniki #zdrowebatony

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page